Big Green Egg Žáruvzdorná rukavice EGGmitt®

Big Green Egg Žáruvzdorná rukavice EGGmitt®

ZNAČKA: Big Green Egg

Cena: 861.00 CK

Více příslušenství znamená více možností, potažmo více zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu BGE to nejlepší se stane neutuchající výzvou. Spolehlivým způsobem, jak dosáhnout gurmánského vrcholu je vhodný výběr příslušenství, jehož volba je čistě ve vaší režii. Začněte s tím, co je pro vás nepostradatelné a pak rozšiřte svou výbavu o speciály, kterými oslníte jako nefalšovaný EGGmaster.

Prstová BBQ rukavice EGGmitt je více než běžná grilovací chňapka. Vnitřní podšívka z měkké bavlny je příjemná na ruku, vnější část je ušita z materiálu z odolných žáruvzdorných izolačních aramidových vláken. Delší střih rukavice ochrání nejen ruce, ale i zápěstí a předloktí. Silikonová svrchní úprava a prstový styl je ideální i pro bezpečnou a jistou manipulaci. Rukavice je vhodná pro pravou i levou ruku.

 • Grilovací prstová žáruvzdorná rukavice
 • Pro pravou a levou ruku
 • Dokonale izolační aramidové vlákno
 • Protiskluzový silikonový povrch
 • Žáruvzdorné do 246 °C
 • Big Green Egg® je svým unikátním designem snadno identifikovatelný. Na zahradě, kde zelené vejce zahlédnete, se s jistotou griluje po celý rok. Japonská tradiční hliněná pec kamado se stala zřejmou inspirací, výrobní moderní technologie a moderní materiály zase podmínkou toho, že mohlo vzniknout něco tak unikátního. Keramika té nejvyšší kvality vyvinutá technologiemi NASA může díky svým nepřekonatelným izolačním vlastnostem přinášet hvězdné chuťové zážitky. Gril můžete roztopit až 100.000krát bez jakékoliv ztráty kvality. Doživotní záruka na keramický materiál vás přesvědčí, že investice do produktu s dlouhou tradicí a skvělou pověstí, stojí za to.

  I když se možná zdá, že na EGGu již není co vylepšovat. Tým vývojářů a expertů značky neusíná na vavřínech a neúnavně pracuje na dalších inovacích.

  Big Green Egg Žáruvzdorná rukavice EGGmitt® shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Big Green Egg Potah na BGE gril ve stole L

  Big Green Egg Potah na BGE gril ve stole L

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat .. Více >>
  Big Green Egg Nástěnný otvírák na lahve

  Big Green Egg Nástěnný otvírák na lahve

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat .. Více >>