Emile Henry Odkládač na vařečky s opěrkou modrý Blue Flame

Emile Henry Odkládač na vařečky s opěrkou modrý Blue Flame

ZNAČKA: Emile Henry

Cena: 549.00 CK

Odkládač na vařečky se osvědčí především v kuchyni při vaření, praktický je i na odkládání lžíce nebo servírovacího příboru přímo u prostřeného stolu. Středová opěrka zajistí stabilitu vařečce, zároveň ji využijete na otírání přebytečné omáčky z naběračky před dalším použitím.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 250 °C.

Věděli jste, že...?

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny.

Emile Henry Odkládač na vařečky s opěrkou modrý Blue Flame shop >>


Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
Emile Henry Oválná zapékací mísa ULTIME Burgundy červená 3,9 l

Emile Henry Oválná zapékací mísa ULTIME Burgundy červená 3,9 l

Krásné, keramické, zapékací mísy Emile Henry jsou spolehlivými pomocníky v kuchyni. Vylep.. Více >>
Stelton Talíře Emma grey 2 ks danish modern 2.0

Stelton Talíře Emma grey 2 ks danish modern 2.0

Set dvou kameninových talířků s průměrem 9 cm, které najdou uplatnění např. při s.. Více >>