Fissler Akrobatháček na obracení masa Q!

Fissler Akrobatháček na obracení masa Q!

ZNAČKA: Fissler

Cena: 819.00 CK

Kuchyňské náčiní Fissler Q! je do posledního detailu vymazlený designový počin. Krásné tvary, nerez v saténovém vzhledu, červený a černý silikon a maximální funkčnost s ohledem na moderní vaření. Zvyšte své kuchařské (I)Q! Nejnovější pomocníky Fissler si zamilujete "na první zamíchání".

Řada kuchyňského náčiní Q! je tvořena přesně tak, aby splnila ty nejvyšší nároky zákazníků. Moderní technologie a vysoká úroveň života se stala námětem k vytvoření moderní nadčasové série. Kuželovitá rukojeť z ručně broušené nerezové oceli pohodlně padne do ruky. Otvor k zavěšní je umístěn na vnitřní straně rukojeti – i na liště si náčiní udrží minimalistický vzhled. Neobvyklý chladný odstín nerezu dodá vaší kuchyni hi-tech styl.

 • Ručně broušená nerezová ocel
 • Lze zavěsit
 • Snadná údržba
 • Lze umývat v myčce
 • Akrobat Q! je inovační nástroj pro práci s masem. Designéři pracovali s myšlenkou, jak co nejméně narušit strukturu masa při obracení. Výsledkem jejich snažení se stal jemný a dokonale ostrý háček, kterým jednoduše zachytíte steak či pečeni. Minimální vpich nenaruší strukturu masa a šťáva zůstane uvnitř. Akrobat využijete i při obracení řízků a větších kusů zeleniny.

  Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

  Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

  Fissler Akrobatháček na obracení masa Q! shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  de Buyer Závěsná lišta 38 cm Opera Team

  de Buyer Závěsná lišta 38 cm Opera Team

  Praktická závěsná lišta Opera Team z robustní nerezové oceli je vhodná pro zavěšení a.. Více >>
  Blomus Háček na zeď JUSTO

  Blomus Háček na zeď JUSTO

  Háček na zeď JUSTO vyrobený z nerezové oceli je vhodným doplňkem do jakéhokoliv prostoru... Více >>