Riedel Pinot Noir Vinum XL

Riedel Pinot Noir Vinum XL

ZNAČKA: Riedel

Cena: 1565.00 CK

Tvar této sklenice vznikl na zakázku pěstitelů vína Pinot Noir z Oregonu. Řada degustací ve spolupráci s pořadateli International Pinot Noir Celebration (IPNC) nás dovedla právě k tomu tvaru. Degustátoři pátrali po vhodném "ampliónovitém" tvaru, který by výjimečnou měrou dovedl transponovat specifické vlastnosti odrůdy Pinot Noir ze severozápadu Spojených států.

Tvar této sklenice dává vyniknout svěží, kompaktní ovocnosti Pinotu Noir, podtrhuje jeho neodolatelnou sladkost, kyselost a alkohol se harmonicky spojí v celkový dojem, jakým víno působí. "Dokonalý projev vína Oregon Pinot Noir," jak zdůrazňuje Georg Riedel.

Sklenice Pinot Noir Vinum XL Riedel doporučujeme pro:

 • Pinot Noir
 • Série Riedel VINUM XL - současná interpretace sklenic na víno:

  Riedel Vinum XL vytváří nová měřítka - tato nová série představuje současnou interpretaci sklenic na víno. Kolekce nabízí jemně propracované tvary sklenic pro výrazné odrůdy vín jako Pinot Noir, Cabernet Sauvignon (a Merlot, Cabernet Franc), šampaňské a také zvláštní sklenice na koktejly a Martini.

  Inovativní technika výroby skla 21. století nám dnes umožňuje výrobní procesy, jaké v obdobné kvalitě ještě před několika lety byla schopna poskytnout pouze ruční výroba. Tyto vlastnosti se vztahují k výšce a velikosti sklenice. Série Vinum XL - jako všechny strojově vyráběné sklenice - vyrábí Riedel ve vlastních provozech v Bavorsku. Vysoká preciznost výrobní techniky vyvinuté našimi inženýry dodává sklenicím vynikající kvalitativní vlastnosti. Složení olovnatého skla bylo navrženo pro optimální vlastnosti při mytí v myčce nádobí.

  Riedel Pinot Noir Vinum XL shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Riedel SyrahShiraz Vinum XL

  Riedel SyrahShiraz Vinum XL

  Série Riedel VINUM XL - současná interpretace sklenic na víno: Riedel Vinum XL vytvá.. Více >>
  Riedel Cabernet Sauvignon Vinum XL

  Riedel Cabernet Sauvignon Vinum XL

  V této obrovské sklenici Vinum XL Cabernet se mnohovrstevné aroma projeví v dokonalé harmoni.. Více >>