Riedel Sklenice H2O Classic Bar Whisky O-Riedel

Riedel Sklenice H2O Classic Bar Whisky O-Riedel

ZNAČKA: Riedel

Cena: 725.00 CK

Upozornění: Sklenice H2O Classic Bar Whisky O-Riedel má tenké dno.

Maximilian Riedel (11. generace) představuje svou první sérii sklenic - sérii „O". Znalci produktů Riedel překvapeně zjistí, že této nové sérii sklenic něco chybí - nemají totiž stopku a podstavec.

Co je tedy „O“? O-Riedel je nová, inovativní sklenice na víno. Krátce a jednoduše: „O“ je ideální sklenicí pro každý den, pro každý nápoj a pro každou příležitost. Je zábavná, dobře padne do ruky, vypadá moderně a funguje!

Tvary číší jsou identické s těmi, které se již nespočetněkrát osvědčily v sérii Riedel Vinum. Maximilian Riedel se sérií „O“ navrhl něco zcela nového, aniž by ztratil své „kořeny“: „Požitek z vína stojí u sklenic Riedel jednoznačně na prvním místě, avšak zvláštností této série je, že se dokonale hodí také na všechny ostatní nápoje.“

Před 30 lety obrátil Claus Riedel (9. generace) svět sklenic naruby, když postavil funkčnost sklenice nad její design. Podle jeho vnuka Maximiliana Riedela (11. generace) nyní přišel čas nabídnout produkt pro každodenní potřebu. Sklenici, kterou lze používat bez jakýchkoliv omezení. Vejde se do každé myčky nádobí, minibaru nebo miniaturní kuchyně, ale také do koše na piknik. Už žádné zlomené stopky!

„O“ nemůže a ani nechce nahradit stávající série sklenic Riedel. „O“ je spíše vydařeným doplňkem pro každého, kdo se rád potěší z tvarově krásného, nekomplikovaného a fungujícího designu!

„O“ nabízíme jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Ryzlink / Sauvignon.

Sklenice H2O Classic Bar Whisky O-Riedel doporučujeme pro:

 • Whisky
 • Riedel Sklenice H2O Classic Bar Whisky O-Riedel shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Riedel Sklenice Veltlínské zelené Sommeliers

  Riedel Sklenice Veltlínské zelené Sommeliers

  Série SOMMELIERS: Ve spolupráci s italským sdružením sommeliérů A.I.S. (Associazion.. Více >>
  ZWILLING Sklenice na espresso 80 ml sada 2 ks ZWILLING® Sorrento

  ZWILLING Sklenice na espresso 80 ml sada 2 ks ZWILLING® Sorrento

  Sada obsahuje 2x sklenice na espresso Ručně foukaná sklenice Sorrento ZWILLI.. Více >>