WMF Mandolína na zeleninu Top Tools

WMF Mandolína na zeleninu Top Tools

ZNAČKA: WMF

Cena: 2229.00 CK

1x mandolína, 3x výměnná vložka (1x s hladkým povrchem, 1x s širokými drážkami, 1x s úzkými drážkami), 1x ochrana prstů při strouhání, 1x krabička na uschování, 1x krabička na 2 vložky


Mandolína na zeleninu Top Tools krouhá dokonale ovoce i zeleninu všeho druhu, včetně mrkve, ředkve nebo zelí. Provedení z nerezové oceli 18/10 je pevné a odolné. Na dotyk příjemné pastové držadlo sedí v ruce dobře a jistě, protiskluzové provedení rámu a spodní strany poskytuje spolehlivou oporu na pracovní ploše, v mísách, hrncích i na krájecích prkénkách. Tloušťku nastrouhaných plátků lze nastavit regulačním kolečkem na spodní straně struhadla od 0 do cca 8 mm. 16 cm dlouhá krouhací plocha umožňuje pohodlnou a efektivní práci. Všechny díly lze umývat v myčce na nádobí. Nástavce tvoří nudličky julienne o síle 3 a 7 mm.

Struhadla Top Tools se vyznačují speciálním procesem výroby a broušení. Díky tomu s nimi nastrouháte cokoliv rychleji a bez námahy. Plastová držadla poskytují optimální držení pro bezpečnou práci. Rám a spodní strana mají navíc protiskluzovou umělohmotnou vložku, aby bezpečně držely na pracovní ploše a dobře seděly v miskách a hrncích.

WMF Mandolína na zeleninu Top Tools shop >>


Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
Microplane Struhadlo jemné na citrusovou kůru Zester černé Premium Classic

Microplane Struhadlo jemné na citrusovou kůru Zester černé Premium Classic

Jemné struhadlo na citrusovou kůru Zester z řady Premium Classic americké značky Microplane.. Více >>
de Buyer Mandolína Revolution

de Buyer Mandolína Revolution

Mandolína Revolution de Buyer obsahuje: 1x mandolína Revolution 1x horizontá.. Více >>